acıbadem depo kiralama

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz Atçıoğlu Nakliye ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir ( Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır). Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınızın tespitini yaparak sizlere en uygun İstanbul depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

Eşya depolanmadan önce Atçıoğlu Nakliye bünyesinde çalışan ekspertizlerimiz evinize gelerek nakliye için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Atçıoğlu Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde İstanbul İstanbul yakasında bulunan depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz , hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı kiralık depomuzda saklayabilirsiniz.

Atılmasını istemediğiniz hobi eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı saklayabilirsiniz.

Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolama alanında tutabilirsiniz.

Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere hangi şehir olursa olsun Atçıoğlu Nakliyeye ait araclarimizla kapınıza kadar gelmektedir.

İsterseniz de ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.