Kurumsal

Acıbadem-evden-eve-nakliyat

Acıbadem Nakliyat

Hakkımızda

Firmamızın temelleri 1973 yılında Elazığ ve bölgesinde Memet Faruk KAAN tarafından nakliye sektöründe faaliyete başlamasıyla atılmış olup 2003 yılında Atçıoğlu Nakliyat kurularak faaliyetlerine evden eve nakliyat sektöründe devam etmiştir.

Firmamız  günümüz teknolojisi ile profesyonel hizmet vermekte olup 2004 yılında doğu anadolu bölgesinde ilk defa mobil eşya taşıma asansörünü kullanmıştır. 2003 yılından günümüze kadar Atçıoğlu Nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe ülkemizin her şehrine hizmet vermiş olup Asansör Kiralama ve Taşıma hizmeti ile farklı sektörlere de hizmet vermektedir.

2019 yılı itibari ile büyüme hedefi çerçevesinde Atçıoğlu Nakliyat, İstanbul Ataşehir ilçesinde şube açmış olup Asansör Kiralama, Ev ve Ofis taşımacılığı, Taşımacılık faaliyetlerine devam etmektedir. Atçıoğlu Nakliyat İstanbul şubesi olarak her hafta çarşamba günleri İstanbul-Ankara-Elazığ arası parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

Nakliyat ve Asansör Kiralama alanlarında hizmet vererek müşterilerimizin en büyük  isteklerinden en küçük ihtiyaçlarına kadar cevap verebilmeyi, müşteri memnuniyetini birinci öncelikli hedefi kabul ederek, tüm ihtiyaçlarını karşılayıp kalıcı çözümlere imza atmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir